УКРАЇНА

НОВОМИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2011 року № 354

Про захист персональних даних

На виконання листа управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19.12.2011 року №12-751/1-11 “Про захист персональних даних”, відповідно до статті 9 Закону України “Про захист персональних даних”, з метою реалізації державної політики у сфері захисту персональних даних,-

НАКАЗУЮ:

1. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів району - 27 грудня 2011 року подати до відділу освіти районної державної адміністрації бази персональних даних працівників підпорядкованих навчальних закладів в електронному вигляді та в картотеках, в яких обробляються персональні дані, незалежно від обсягу та форми їх застосування, виду діяльності, згідно встановлених форм (додаються) . При цьому щодо кожної бази даних, яка перебуває у володінні заявника долучати окрему заяву. Оформлення заяви про реєстрацію баз персональних даних здійснювати відповідно до вимог Порядку подання заяв про реєстрацію бази даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 08.07.2011 року №1824/5 та довідкового матеріалу розміщеного на інформаційному сайті Державної служби України з питань захисту персональних даних за електронною адресою http://zpd.gov.ua.

2. Покласти персональну відповідальність за правильність підготовки, достовірність інформації персональних баз даних та своєчасності їх подачі до відділу освіти районної державної адміністрації на керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

3. Покласти персональну відповідальність за своєчасність, правильність узагальнення інформації персональних баз даних та підготовку, надання підсумкової інформації до управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації про проведену роботу в терміни визначені вище означеним листом на інспектора з кадрової роботи відділу освіти Шевченко О.В.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Шевченка Г.Д.

Начальник відділу О.Полтавець

Кiлькiсть переглядiв: 1237

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.