ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ КОЛЕГІЇ ПРИ ВІДДІЛІ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА 2018 РІК

№ з/п Зміст заходу Обґрунтування необхідності здійснення заходу Термін виконання Відповідальні виконавці
ІІ. Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації
1. Про роботу навчальних закладів щодо попередження суїцидальної поведінки та інших негативних проявів в навчальному середовищі на виконання наказу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.03.2017 року № 205 “Про проведення в навчальних закладах кампанії з питань пропаганди психічного здоров’я” та рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 24.03.2017 року № 3 “Про роботу навчальних Закладів щодо попередження суїцидальної поведінки та кіберзлочинів проти дітей” останній тиждень березня методист ІРМЦ Мікель М.Ю.
2. Про хід виконання районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2016/2020 роки на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12.11.2013 року № 545 “Про організацію та контроль за виконанням обласної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2014/2017 роки” останній тиждень березня методист ІРМЦ Масляна О.Л.
3. Про виконання кошторису відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у 2017 році та завдання на 2018 рік на виконання кошторису відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на 2018 рік останній тиждень березня головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Костенко О.М.
4. Аналіз роботи закладів освіти району в осінньо-зимовий період 2017/2018 років та підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років з метою забезпечення матеріально-побутових умов життєдіяльності закладів освіти району останній тиждень червня начальник групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Вигуляр Н.В.
5. Організаційно-методичний супровід атестації педагогічних працівників у навчальних закладах району на виконання Положення про атестацію педагогічних працівників останній тиждень червня методист ІРМЦ Піддубна Н.І.
6. Про заходи щодо запровадження Концепції Нової української школи у початкових класаху закладах загальної середньої освіти на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 року № 1021 “Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня” останній тиждень червня методист ІРМЦ Якубцова Р.П.
7. Про підсумки стажування молодих спеціалістів відповідно до плану роботи інформаційно-ресурсного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на 2017/2018 навчальний рік останній тиждень червня методист ІРМЦ Іванова О.С.
8. Про стан організації інклюзивного навчання учнів з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти району протягом 2017/2018 навчального року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 року №8 “Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання у загальноосвітніх навчальних закладах” останній тиждень червня завідувач ПМПК Морозова Ю.С.
9. Дотримання фінансової та звітної дисципліни в закладах освіти району на виконання Закону України “Про бухгалтерський облік” останній тиждень вересня головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Костенко О.М.
10. Про стан готовності навчальних закладів до опалювального сезону з метою забезпечення матеріально-побутових умов життєдіяльності закладів освіти району останній тиждень вересня начальник групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Вигуляр Н.В.
11. Про роботу дирекцій навчальних закладів району щодо дотримання нормативної документації про організацію охорони праці та техніки безпеки. на виконання Закону України “Про охорону праці” останній тиждень грудня інженер з охорони праці групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Нестеренко Г.М.
12. Про стан дотримання Закону України “Про запобігання корупції” в відділі освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” останній тиждень грудня юрисконсульт централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації
Кiлькiсть переглядiв: 955

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.