Сучасний кабінет математики– це реально!

Навчально-виховним об’єднанням «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 та №3 – дошкільний навчальний заклад» в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» було надано та облаштовано інтерактивні кабінети математики. Використовуючи можливості інтерактивної дошки та мультимедійного комплексу, вчитель отримує як сучасний інструментарій, який сприяє розвитку математичної компетентності здобувачів освіти, так і змогу раціонально використовувати час на уроці, іти в ногу з передовими освітніми технологіями.

При вивченні предметів математичного циклу, сучасні IT-технології допоможуть здобувачам освіти сприймати та засвоювати матеріал як очно, так і в онлайн-режимі.

Особливо актуальним є використання даного обладнання в умовах дистанційного навчання. Є можливість трансляції як самого екрану дошки, з розміщеними на ній електронними дидактичними матеріалами чи графічною інформацією, так і передачу зображення з веб-камери для візуального контакту з учителем.

Навчальне обладнання таке як: комплекти геометричних моделей, набори інструментів для кабінету, вимірювальні прилади, набори для виготовлення моделей з математики, засоби для організації дидактичних ігор, тощо дає змогу здобувачам освіти детально ознайомитися з геометричними тілами, їх елементами та перерізами та здійснювати відповідні обчислення.

Сучасний кабінет математики з мультимедійним обладнанням сприятиме розвитку пізнавальної активності учнів та мотивуватиме їх до вивчення предметів математичного циклу.

Вчителі навчальних закладів були захоплені масштабністю оснащення сучасного кабінету, доцільністю комплектації обладнання та якістю дидактичної наочності, програмного забезпечення мультимедійного комплексу.

/Files/images/matematichniy_klas/4.jpg/Files/images/matematichniy_klas/IMG_5100.JPG/Files/images/matematichniy_klas/IMG_5102.JPG/Files/images/matematichniy_klas/IMG_5105.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.