Вдалий старт лідерів РПД!

Молодь, як окрема ланка громадян України, завжди бере активну участь у державотворенні та вирішенні певних питань своєї Батьківщини. Так, активні лідери району вже вкотре зібралися на чергову сесію Новомиргородського районного Парламенту дітей, яка відбулася у приміщенні сесійної зали Новомиргородської районної ради. Юне покоління лідерів із вдалим стартом привітали голова Новомиргородської РДА Сенченко Олександр Олегович та голова Новомиргородської районної ради Совенко Сергій Миколайович, які зазначили, що в умовах децентралізації питання роботи учнівського самоврядування є особливо актуальним, адже саме підростаюче покоління має найбільше право творити майбутнє свого рідного краю .

/Files/images/zno/DSCN8003.JPG

У травні цього року депутати попереднього скликання стали випускниками і зараз є активними студентами закладів вищої освіти України. Їхню діяльність продовжують не менш ініціативні та відповідальні підлітки. Тому свою роботу вони розпочали з виборів нового керівного складу РПД. Голову Новомиргородського РПД депутати обирали з-поміж трьох кандидатур. Ним став Ткаченко Богдан, вихованець центру дитячої та юнацької творчості, який навчається в НВО «Новомиргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ».

Цікавою була розмова з представниками учнівського осередку Капітанівської ЗОШ, які поділилися своїми враженнями від зустрічі з Ніком Вуйчичем у Києві. Методист інформаційно-ресурсного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Новомиргородської РДА Мікель Марія Юріївна побажала депутатам нового скликання успіхів та результативних досягнень, а також зупинилася на питанні булінгу у шкільному середовищі та протидії насильству, що є одним із пріоритетних завдань парламенту дітей.

/Files/images/zno/DSCN8056.JPG

У рішенні І сесії ІХ скликання Новомиргородського РПД депутати зробили акцент на екологічно-спортивних питаннях розвитку молодіжного середовища Новомиргородщини та співпраці з дітьми з особливими потребами. Тож нехай ці рішення будуть вдало реалізовані новим керівним складом Новомиргородського РПД та створені оптимальні умови для самореалізації підростаючого покоління нашого району.

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.