Проведення обласного фіналу Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне-2018

Вже третій рік поспіль учні НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» беруть участь у міжнародних змаганнях з усного математичного рахунку Прангліміне. Змагання проходять в режимі онлайн на освітньому сайті Міксіке. Участь у змаганнях дає нашим учням змогу розвивати навички усних математичних розрахунків та надає можливість учасникам з таких країн як: Естонія, Литва, Латвія. Україна та Словенія, активно спілкуватися між собою.

У цьому році три учні НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» (Яценко Сергій(8 клас), Швець Сергій(3 клас) та Воймаренко Віталій (3 клас)), а також учитель математики та інформатики Яценко О.Г., виконавши всі умови, пройшовши три етапи та набравши певну кількість балів, стали учасниками обласного фіналу Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне, який відбувся на базі комунального закладу «Навчально – виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» 11 лютого 2018 року, на якому стали призерами та отримали сертифікати і цінні подарунки. Яценко С. та Яценко О.Г. вибороли перші місця у своїх вікових категоріях, Швець С. і Воймаренко В. вибороли друге та третє місце у категорії «Чомучки». Абсолютним переможцем обласного фіналу вже другий рік поспіль є Яценко Сергій. Сподіваємося, що в цьому році він стане членом національної збірної для участі у міжнародному фіналі.

Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Змагання Прангліміне та робота по інтерактивним вправам для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.
В цьому році в усному рахунку взяло участь 30 678 учасників з різних країн.

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.