ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Коробчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Адреса та назва навчального закладу: вул. Шкільна, 3, с.Коробчино, Новомиргородський район, Кіровоградська область, 26014, Коробчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новомиргородської районної ради.

Найменування вакантної посади та умови оплати праці: директор, тринадцятий тарифний розряд.

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, успішне проходження атестації керівних кадрів.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі: копія паспорта, копія диплома про освіту, копія трудової книжки, характеристика з останнього місця роботи, мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу на п’ять років, проведення публічної презентації.

Строки подання документів: від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Дата, місце проведення конкурсного відбору: 21 жовтня 2016 року, районний методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Іванова Оксана Станіславівна, 0987193317, osvita_nm@ykr.net

Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.